BOHDAN HOLOMÍČEK Fotografie trochu jinak

Tentokrát o věcech nadpozemských. Velkoformátové zvětšeniny doplněné během vernisáže interaktivní projekcí, řízenou samotným autorem. Pokusy o hledání jiné cesty v přístupu k fotografii. Renomovaný fotograf zde předvede svá nepublikovaná díla. “Při sledování deníku se přenesete přes století a najednou dýcháte s autorem jeho dobu. skoro se jí můžete dotknout. S fotkami je to ještě jednodušší než s psaným slovem, obraz nepotřebuje žádné překlady, je to ta nejjednodušší řeč. Stačí zmáčknout spoušť a je hotovo.”/ Bohdan Holomíček/ Tentokrát o věcech nadpozemských.

Pokusy o hledání jiné cesty v přístupu k fotografii. Modulem snímků Bohdana Holomíčka (1943) bývají obvykle na šířku položené listy A4. V galerii FotoGrafic tento renomovaný fotograf představí své dosud nepublikované fotografie ve velmi zvláštní prezentaci a neobvykle velkých formátech. Výstava navazuje na velmi úspěšnou projekci Bohdana Holomíčka v rámci festivalu experimentálních filmů PLAN 9 v listopadu 2008.
velkoformatový tisk
, velkoformatový tisk Prahakvalitní tisk, piezografie, velkoplošný tisk, tisk pohlednic, tisk na plátno, tisk grafik, tisk grafiky, foto tisk, tisk portfolia, portfolio fotografií, fotografické portfolio,

Galerie FotoGrafic

Vernisáž / opening: 27.11.2009 – 19h / Dj Filip – Radio 1
Součástí vernisáže bude projekce řízená autorem

Napsat komentář